keyfehli.net header image 3

Hakkımda

Ben Mehmet Nuri Can. Kasım 2007′den beri bu blogu tutuyorum.

keyfehli.net ilgi alanlarım ve yaşadıklarım hakkında bir şeyler paylaşmak istedikçe güncellediğim bir ortam. İsmini bir dönem üniversitedeyken kendi şarkılarımızı çalıp söylediğimiz müzik grubunun da adı olan ve o dönemler sanal ortamdaki takma adım (daha bilinen tanımıyla nickname) olarak benimsediğim Ehl-i Keyf’ten almakta.

Neden bu blogu tutuyorum sorusunun birkaç cevabı var sanırım. Her şeyden önce düşündülerimi, hissettiklerimi paylaşma güdüsü. Başkalarının da onları bilmesi hissiyatı. Biraz da hayatımın farklı dönemlerinde ilgimi neler çekmiş, neleri ifade etmek istemişim gibi soruların cevaplarını bulabilmek. Düzenli güncellemek konusunda çok başarılı olamasam da ne izlediğimin, ne okuduğumun kaydını tutma fikri de böyle çıktı . 3 sene önce ne alemdeymişim diye sayfalarda dolaşmak keyifli olabiliyor.

Bir de www.mehmetnurican.com adresinde başka bir web sayfam mevcut. Bu siteyi iş hayatına yönelik online bir kartvizit olarak kullanıyorum.  en.mehmetnurican.com adresinde İngilizce versiyonu da var.

Kullandığım bazı servislerin linkleri aşağıda. İlginizi çekerse takip edebilirsiniz.

Twitter (Türkçe): http://twitter.com/mehmetncan

LinkedIn: http://www.linkedin.com/in/mehmetnurican

IMDB Puan Tarihçesi: http://www.imdb.com/user/ur33146784/ratings

YouTube: http://www.youtube.com/user/keyfehli/feed

Last FM: http://www.lastfm.com.tr/user/keyfehli

Yorum yokYorum yok.↓

  • Şu ana dek yorum yapılmamış. Yorum yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Yorum Yaz

Spam Protection by WP-SpamFree